Sezon 2026/27 · 112 meczów · Wieczysta Kraków
Liderzy
- 1.Lisandro Semedo4
- 2.Tobias Christensen3
- 2.Lucas Piazón3
- 4.Duje Dujmović2
- 5.Stefan Feiertag1
- +4 ex aequo
- 1.Lucas Piazón2
- 2.Miki Villar1
- 2.José Antonio de la Rosa1
- 2.Petar Pušić1
- 2.Kamil Dankowski1
- +5 ex aequo
- 1.Mikkel Maigaard1170
- 2.Lucas Piazón1130
- 3.Antonio Milić959
- 4.Tobias Christensen914
- 5.Karol Fila859
- 1.Duje Dujmović0,54
- 2.Lisandro Semedo0,44
- 3.Lucas Piazón0,40
- 4.Tobias Christensen0,39
- 5.Mateusz Wieteska0,20
- 1.Lucas Piazón27
- 2.Tobias Christensen25
- 3.Lisandro Semedo16
- 4.Karol Fila14
- 5.Efthymios Koulouris10
- +1 ex aequo
- 1.Lucas Piazón28
- 2.Mikkel Maigaard18
- 3.Christopher Lungoyi14
- 4.Lisandro Semedo11
- 5.Tobias Christensen10
- 1.Lucas Piazón32
- 2.Kamil Pestka17
- 3.Tobias Christensen16
- 4.Kamil Dankowski12
- 5.Matúš Vojtko11
- +2 ex aequo
- 1.Lucas Piazón16
- 2.Aleksandar Djermanovic12
- 3.Mikkel Maigaard11
- 4.Antonio Milić10
- 5.Kamil Pestka9
- 1.Lucas Piazón81 (57%)
- 2.Tobias Christensen47 (47%)
- 3.Mikkel Maigaard44 (52%)
- 4.Kamil Pestka37 (54%)
- 5.Efthymios Koulouris35 (56%)
- 1.Duje Dujmović3/4
- 1.Kamil Pestka3/4
- 1.Aleksandar Djermanovic3/4
- 1.Lucas Piazón3/4
- 1.Mikkel Maigaard3/4
- 1.Kamil Pestka16
- 1.Lucas Piazón16
- 3.Karol Fila13
- 4.Lisandro Semedo12
- 5.Tobias Christensen11
- 1.Mateusz Kochalski69%
Zawodnicy klubu
| # | Zawodnik | Poz. | M | Min | XI | %min | G | A | G+A | (k) | Pkt | G+A/90 | Strz. | Cel. | Spal. | Klucz. | Dryb. | Próby dryb. | %dryb | Pod. | %pod | Faul. na nim | Odb. | Przech. | Bloki | Poj. | %poj | Minięty | Faule | K. wyw. | K. spr. | Ż | Cz | Obr. | %obr | Str. | CK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mikkel Maigaard | ŚP | 13 | 1170 | 13 | 100% | – | – | – | – | – | 0,00 | 22 | 5 | – | 10 | 8 | 10 | 80% | 926 | 88% | 18 | 10 | 11 | 9 | 44 | 52% | 9 | 9 | – | – | 3 | 1 | – | – | – | – |
| 2. | Lucas Piazón | ŚP | 13 | 1130 | 13 | 97% | 3 | 2 | 5 | – | 1 | 0,40 | 19 | 9 | 4 | 27 | 9 | 21 | 43% | 540 | 87% | 28 | 32 | 16 | 8 | 81 | 57% | 7 | 16 | – | 1 | 3 | – | – | – | – | – |
| 3. | Antonio Milić | ŚO | 13 | 959 | 11 | 82% | 1 | – | 1 | – | 1 | 0,09 | 8 | 3 | – | – | 2 | 2 | 100% | 619 | 89% | 2 | 3 | 10 | 3 | 18 | 38% | 2 | 9 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 4. | Tobias Christensen | ŚP | 13 | 914 | 11 | 78% | 3 | 1 | 4 | – | 3 | 0,39 | 21 | 8 | – | 25 | 13 | 23 | 57% | 594 | 86% | 10 | 16 | 7 | 7 | 47 | 47% | 4 | 11 | – | – | 2 | – | – | – | – | – |
| 5. | Karol Fila | BO | 12 | 859 | 10 | 73% | – | 1 | 1 | – | – | 0,10 | 4 | – | – | 14 | 8 | 11 | 73% | 513 | 89% | 8 | 11 | 6 | – | 34 | 52% | 1 | 13 | – | – | 2 | – | – | – | – | – |
| 6. | Lisandro Semedo | OP | 13 | 815 | 9 | 70% | 4 | – | 4 | 1 | – | 0,44 | 19 | 8 | 12 | 16 | 14 | 27 | 52% | 246 | 81% | 11 | 5 | 5 | 1 | 33 | 37% | 8 | 12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 7. | Aleksandar Djermanovic | ŚO | 8 | 720 | 8 | 62% | – | – | – | – | – | 0,00 | 2 | 1 | – | – | 2 | 2 | 100% | 440 | 89% | 3 | 11 | 12 | 3 | 25 | 53% | 1 | 10 | – | – | 3 | – | – | – | – | – |
| 8. | Kamil Pestka | BO | 10 | 717 | 9 | 61% | – | 1 | 1 | – | – | 0,13 | 5 | 2 | 2 | 9 | 3 | 4 | 75% | 388 | 83% | 6 | 17 | 9 | 3 | 37 | 54% | 3 | 16 | – | – | 3 | – | – | – | – | – |
| 9. | Efthymios Koulouris | NA | 9 | 671 | 8 | 57% | – | 1 | 1 | – | – | 0,13 | 23 | 8 | 1 | 10 | 6 | 8 | 75% | 172 | 74% | 8 | 3 | 1 | 2 | 35 | 56% | – | 3 | – | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 10. | Mateusz Kochalski | BR | 7 | 630 | 7 | 54% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | – | – | – | – | 222 | 73% | 1 | – | – | – | 4 | 100% | – | – | – | – | – | – | 29 | 69% | 13 | 1 |
| 11. | Duje Dujmović | ŚO | 9 | 498 | 6 | 43% | 2 | 1 | 3 | – | 1 | 0,54 | 7 | 3 | – | 2 | 6 | 7 | 86% | 315 | 85% | 4 | 6 | 7 | 4 | 30 | 55% | 1 | 7 | – | – | 3 | – | – | – | – | – |
| 12. | Matúš Vojtko | BO | 11 | 489 | 5 | 42% | – | – | – | – | – | 0,00 | 5 | 3 | – | 8 | 6 | 10 | 60% | 242 | 77% | – | 11 | 4 | 1 | 22 | 58% | 2 | 4 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 13. | Mateusz Wieteska | ŚO | 5 | 450 | 5 | 38% | 1 | – | 1 | – | – | 0,20 | 1 | 1 | – | 2 | 1 | 2 | 50% | 338 | 86% | 6 | 2 | 5 | 5 | 18 | 51% | 3 | 4 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 14. | Kamil Dankowski | BO | 7 | 367 | 3 | 31% | – | 1 | 1 | – | – | 0,25 | 3 | 1 | – | 7 | – | – | – | 152 | 78% | 2 | 12 | 3 | 1 | 16 | 67% | 3 | – | 1 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15. | Antoni Mikułko | BR | 4 | 360 | 4 | 31% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | – | – | – | – | 115 | 70% | – | – | – | – | 2 | 100% | – | – | – | – | – | – | 13 | 57% | 10 | – |
| 16. | Petar Pušić | OP | 10 | 339 | 4 | 29% | – | 1 | 1 | – | – | 0,27 | 4 | – | – | 5 | 1 | 3 | 33% | 219 | 89% | 3 | 8 | 5 | – | 13 | 48% | 1 | 7 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 17. | José Antonio de la Rosa | OP | 7 | 299 | 4 | 26% | – | 1 | 1 | – | – | 0,30 | 9 | 1 | – | 6 | 1 | 7 | 14% | 75 | 76% | 4 | 3 | 4 | 1 | 11 | 31% | 1 | 6 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18. | Miki Villar | OP | 9 | 293 | 2 | 25% | 1 | 1 | 2 | – | 2 | 0,61 | 4 | 1 | – | 3 | 1 | 5 | 20% | 99 | 73% | 2 | 5 | 6 | 2 | 9 | 41% | 4 | 1 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 19. | Christopher Lungoyi | OP | 7 | 292 | 4 | 25% | – | – | – | – | – | 0,00 | 5 | 1 | – | 7 | 7 | 13 | 54% | 79 | 82% | 14 | 2 | – | – | 25 | 50% | – | 6 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20. | Ben Lederman | ŚP | 7 | 278 | 2 | 24% | – | – | – | – | – | 0,00 | 5 | 1 | – | 1 | – | 2 | 0% | 143 | 85% | 5 | 9 | 2 | – | 15 | 47% | 1 | 6 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 21. | Nikola Čavlina | BR | 2 | 180 | 2 | 15% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | – | – | – | – | 55 | 73% | – | – | – | – | 2 | 67% | – | – | – | – | – | – | 7 | 70% | 3 | – |
| 22. | Tobiasz Mras | OP | 4 | 167 | 2 | 14% | – | – | – | – | – | 0,00 | 2 | – | – | 1 | 4 | 8 | 50% | 28 | 79% | 3 | 4 | 1 | – | 12 | 41% | 3 | 4 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23. | Bartosz Białek | NA | 8 | 89 | 0 | 8% | 1 | – | 1 | – | – | 1,01 | 3 | 2 | – | 1 | – | 3 | 0% | 38 | 68% | 1 | – | – | – | 6 | 26% | – | 3 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24. | Stefan Feiertag | NA | 1 | 79 | 1 | 7% | 1 | – | 1 | – | – | 1,14 | 2 | 1 | – | 3 | – | 3 | 0% | 12 | 100% | 4 | 1 | – | 1 | 7 | 47% | – | 4 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25. | Nikola Knežević | OP | 2 | 52 | 0 | 4% | – | – | – | – | – | 0,00 | 2 | – | – | 2 | – | 1 | 0% | 22 | 95% | 1 | – | – | 1 | 1 | 17% | 1 | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26. | Paulinho wyp. → Academico Viseu | NA | 3 | 48 | 0 | 4% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | – | – | – | – | 8 | 62% | 1 | – | – | – | 2 | 100% | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Poz.: BR bramkarz · ŚO środkowy obrońca · BO boczny obrońca · ŚP środkowy pomocnik · OP ofensywny pomocnik lub skrzydłowy · NA napastnik · OB obrońca bez ustalonej pozycji · PO pomocnik bez ustalonej pozycji · (k) gole z rzutów karnych · Pkt punkty dodane golami: ile punktów drużyna straciłaby bez jego goli