Sezon 2026/27 · 112 meczów · Górnik Zabrze
Liderzy
- 1.Kacper Urbański5
- 2.Peter Federico4
- 3.Erik Prekop2
- 3.Rafał Janicki2
- 5.Lukáš Sadílek1
- +6 ex aequo
- 1.Erik Janža3
- 2.Sondre Liseth2
- 2.Rafał Janicki2
- 4.Zeidane Inoussa1
- 4.Jarosław Kubicki1
- +2 ex aequo
- 1.Peter Federico4
- 2.Erik Prekop3
- 2.Kacper Urbański3
- 2.Rafał Janicki3
- 5.Lukáš Sadílek2
- +3 ex aequo
- 1.Philipp Schulze1170
- 1.Rafał Janicki1170
- 3.Josema1080
- 4.Kacper Urbański1044
- 5.Maksym Khlan940
- 1.Kacper Urbański0,52
- 2.Sondre Liseth0,50
- 3.Erik Prekop0,46
- 4.Peter Federico0,45
- 5.Rafał Janicki0,31
- +1 ex aequo
- 1.Erik Janža26
- 2.Sondre Liseth15
- 2.Kacper Urbański15
- 4.Peter Federico14
- 5.Maksym Khlan13
- 1.Maksym Khlan16
- 2.Kacper Urbański14
- 3.Yvan Ikia Dimi10
- 4.Sondre Liseth9
- 4.Paulo Bernardo9
- 1.Sondre Liseth26
- 2.Peter Federico19
- 3.Kacper Urbański17
- 4.Maksym Khlan14
- 5.Erik Prekop10
- +1 ex aequo
- 1.Paulo Bernardo24
- 2.Michal Sáček22
- 3.Erik Janža20
- 3.Josema20
- 5.Rafał Janicki15
- 1.Josema22
- 2.Michal Sáček14
- 2.Peter Federico14
- 2.Kacper Urbański14
- 2.Rafał Janicki14
- 1.Rafał Janicki82 (73%)
- 2.Kacper Urbański54 (47%)
- 3.Josema52 (55%)
- 4.Paulo Bernardo48 (44%)
- 5.Sondre Liseth45 (55%)
- +1 ex aequo
- 1.Rafał Janicki4
- 2.Janis Antiste3
- 2.Malthe Højholt3
- 2.Sondre Liseth3 +1
- 5.Erik Prekop2
- +4 ex aequo
- 1.Janis Antiste3/4
- 1.Malthe Højholt3/4
- 1.Sondre Liseth3/4
- 1.Paulo Bernardo17
- 1.Maksym Khlan17
- 3.Jarosław Kubicki16
- 4.Josema13
- 5.Ondřej Zmrzlý11
- +2 ex aequo
- 1.Philipp Schulze72%
Zawodnicy klubu
| # | Zawodnik | Poz. | M | Min | XI | %min | G | A | G+A | (k) | Pkt | G+A/90 | Strz. | Cel. | Spal. | Klucz. | Dryb. | Próby dryb. | %dryb | Pod. | %pod | Faul. na nim | Odb. | Przech. | Bloki | Poj. | %poj | Minięty | Faule | K. wyw. | K. spr. | Ż | Cz | Obr. | %obr | Str. | CK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Philipp Schulze | BR | 13 | 1170 | 13 | 100% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | – | – | – | – | 366 | 58% | 2 | 1 | – | – | 8 | 80% | – | 1 | – | 1 | 1 | – | 29 | 72% | 11 | 4 |
| 2. | Rafał Janicki | ŚO | 13 | 1170 | 13 | 100% | 2 | 2 | 4 | – | 3 | 0,31 | 9 | 4 | 1 | 7 | – | 1 | 0% | 630 | 87% | 10 | 15 | 14 | 5 | 82 | 73% | 2 | 11 | – | – | 4 | – | – | – | – | – |
| 3. | Josema | ŚO | 12 | 1080 | 12 | 92% | 1 | 1 | 2 | – | – | 0,17 | 3 | 2 | 1 | 3 | 6 | 9 | 67% | 604 | 81% | 7 | 20 | 22 | 4 | 52 | 55% | 2 | 13 | – | – | 2 | – | – | – | – | – |
| 4. | Kacper Urbański | ŚP | 13 | 1044 | 12 | 89% | 5 | 1 | 6 | 3 | 3 | 0,52 | 22 | 10 | 1 | 15 | 14 | 27 | 52% | 548 | 87% | 17 | 10 | 14 | 8 | 54 | 47% | 7 | 9 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 5. | Maksym Khlan | OP | 13 | 940 | 11 | 80% | 1 | – | 1 | – | 2 | 0,10 | 32 | 13 | – | 13 | 16 | 35 | 46% | 300 | 75% | 14 | 11 | 4 | 3 | 45 | 39% | 8 | 17 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 6. | Erik Janža | BO | 11 | 879 | 10 | 75% | – | 3 | 3 | – | – | 0,31 | 7 | 1 | – | 26 | 2 | 3 | 67% | 439 | 81% | 7 | 20 | 13 | 5 | 40 | 58% | 5 | 11 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 7. | Paulo Bernardo | ŚP | 12 | 867 | 11 | 74% | – | – | – | – | – | 0,00 | 11 | 6 | – | 12 | 9 | 21 | 43% | 341 | 84% | 4 | 24 | 10 | 6 | 48 | 44% | 4 | 17 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 8. | Peter Federico | OP | 11 | 793 | 9 | 68% | 4 | – | 4 | – | 4 | 0,45 | 17 | 7 | 2 | 14 | 4 | 22 | 18% | 262 | 81% | 19 | 14 | 14 | 3 | 42 | 41% | 5 | 6 | – | – | 2 | – | – | – | – | – |
| 9. | Michal Sáček | BO | 8 | 719 | 8 | 61% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | 6 | 2 | 8 | 25% | 324 | 85% | 8 | 22 | 14 | 1 | 35 | 54% | 5 | 9 | – | – | 2 | – | – | – | – | – |
| 10. | Ondřej Zmrzlý | BO | 12 | 657 | 7 | 56% | – | – | – | – | – | 0,00 | 9 | 1 | – | 6 | 2 | 6 | 33% | 270 | 72% | 4 | 14 | 8 | 5 | 28 | 41% | 3 | 11 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 11. | Jarosław Kubicki | ŚP | 10 | 605 | 7 | 52% | 1 | 1 | 2 | – | – | 0,30 | 7 | 1 | 2 | 6 | 2 | 3 | 67% | 247 | 87% | 7 | 7 | 6 | 2 | 18 | 33% | 4 | 16 | – | – | 2 | – | – | – | – | – |
| 12. | Sondre Liseth | NA | 10 | 544 | 6 | 46% | 1 | 2 | 3 | – | – | 0,50 | 12 | 5 | 1 | 15 | 9 | 13 | 69% | 110 | 74% | 26 | 2 | 2 | 3 | 45 | 55% | 1 | 10 | – | – | 3 | 1 | – | – | – | – |
| 13. | Malthe Højholt | ŚP | 6 | 396 | 4 | 34% | – | – | – | – | – | 0,00 | 2 | – | – | 4 | 3 | 3 | 100% | 261 | 93% | 4 | 9 | 13 | 1 | 20 | 54% | 1 | 9 | – | – | 3 | – | – | – | – | – |
| 14. | Erik Prekop | NA | 13 | 395 | 3 | 34% | 2 | – | 2 | – | 3 | 0,46 | 12 | 5 | – | 4 | 4 | 6 | 67% | 54 | 65% | 10 | 2 | – | 1 | 35 | 44% | 2 | 8 | 1 | – | 2 | – | – | – | – | – |
| 15. | Janis Antiste | NA | 7 | 379 | 5 | 32% | 1 | – | 1 | – | 2 | 0,24 | 5 | 2 | 7 | 4 | 6 | 8 | 75% | 94 | 68% | 7 | 6 | 3 | – | 32 | 50% | 1 | 7 | – | – | 3 | – | – | – | – | – |
| 16. | Yvan Ikia Dimi | OP | 9 | 355 | 4 | 30% | 1 | – | 1 | – | 2 | 0,25 | 8 | 2 | 1 | 10 | 10 | 21 | 48% | 104 | 83% | 9 | 11 | 1 | 2 | 33 | 45% | 3 | 7 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 17. | Lukáš Sadílek | ŚP | 8 | 306 | 3 | 26% | 1 | – | 1 | – | 2 | 0,29 | 2 | 1 | – | 1 | – | 1 | 0% | 114 | 84% | 4 | 5 | 5 | 2 | 14 | 61% | 1 | 2 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18. | Maximilian Dietz | ŚO | 4 | 122 | 2 | 10% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | 5 | 1 | 1 | 100% | 103 | 90% | – | – | 1 | – | 3 | 38% | – | 2 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 19. | Paweł Bochniewicz | ŚO | 2 | 120 | 1 | 10% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | – | – | – | – | 65 | 88% | – | 2 | 3 | – | 3 | 50% | 1 | 1 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20. | Zeidane Inoussa | OP | 4 | 109 | 1 | 9% | – | 1 | 1 | – | – | 0,83 | 3 | – | 2 | 1 | – | 7 | 0% | 47 | 87% | 2 | 2 | 3 | – | 4 | 20% | – | 3 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21. | Patryk Warczak | BO | 2 | 46 | 1 | 4% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | – | – | – | – | 35 | 97% | 1 | 1 | 1 | – | 2 | 67% | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22. | Taofeek Ismaheel → Qarabağ FK | OP | 2 | 45 | 0 | 4% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | – | 1 | 2 | 50% | 15 | 80% | 1 | 1 | 1 | – | 3 | 43% | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23. | Roberto Massimo wyp. → SV Wehen | OP | 1 | 44 | 0 | 4% | – | – | – | – | – | 0,00 | 2 | 1 | – | – | – | – | – | 26 | 77% | – | 4 | 1 | – | 5 | 83% | – | 1 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 24. | Bastien Donio | ŚP | 3 | 35 | 0 | 3% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | – | – | – | – | 18 | 89% | 1 | 4 | 3 | – | 5 | 83% | – | 1 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25. | Bruno Durdov | OP | 2 | 11 | 0 | 1% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | – | – | – | – | 2 | 50% | – | 1 | – | – | 2 | 50% | 1 | 1 | – | – | – | – | – | – | – | – |
Poz.: BR bramkarz · ŚO środkowy obrońca · BO boczny obrońca · ŚP środkowy pomocnik · OP ofensywny pomocnik lub skrzydłowy · NA napastnik · OB obrońca bez ustalonej pozycji · PO pomocnik bez ustalonej pozycji · (k) gole z rzutów karnych · Pkt punkty dodane golami: ile punktów drużyna straciłaby bez jego goli