Sezon 2026/27 · 112 meczów · Widzew Łódź
Liderzy
- 1.Karol Świderski4
- 2.Sebastian Bergier2
- 2.Mario García2
- 2.Mariusz Fornalczyk2
- 2.Fran Álvarez2
- +1 ex aequo
- 1.Jusuf Gazibegović2
- 1.Mario García2
- 3.Darian Maleš1
- 3.Ángel Baena odszedł1
- 3.Sebastian Bergier1
- +4 ex aequo
- 1.Mario García2
- 2.Ángel Baena odszedł1
- 2.Sebastian Bergier1
- 2.Mariusz Fornalczyk1
- 2.Fran Álvarez1
- +1 ex aequo
- 1.Bartłomiej Drągowski1170
- 2.Steve Kapuadi1050
- 3.Przemysław Wiśniewski985
- 4.Emil Kornvig920
- 5.Fran Álvarez897
- +1 ex aequo
- 1.Karol Świderski0,50
- 2.Mario García0,49
- 3.Sebastian Bergier0,48
- 4.Jusuf Gazibegović0,45
- 5.Mariusz Fornalczyk0,35
- 1.Mario García23
- 2.Fran Álvarez16
- 3.Stipe Biuk15
- 4.Juljan Shehu13
- 5.Emil Kornvig10
- 1.Juljan Shehu11
- 2.Stipe Biuk10
- 2.Fran Álvarez10
- 4.Mario García9
- 5.Mariusz Fornalczyk8
- 1.Emil Kornvig32
- 2.Karol Świderski21
- 3.Juljan Shehu20
- 4.Fran Álvarez16
- 5.Mariusz Fornalczyk15
- 1.Giannis Papanikolaou26
- 2.Marcel Krajewski18
- 2.Emil Kornvig18
- 4.Jusuf Gazibegović15
- 5.Mario García13
- 1.Przemysław Wiśniewski19
- 2.Juljan Shehu16
- 3.Ricardo Visus13
- 4.Lindon Selahi11
- 5.Mario García9
- 1.Przemysław Wiśniewski11
- 2.Giannis Papanikolaou8
- 3.Steve Kapuadi6
- 4.Emil Kornvig5
- 5.Mateusz Żyro4
- +2 ex aequo
- 1.Emil Kornvig73 (62%)
- 2.Karol Świderski58 (50%)
- 3.Giannis Papanikolaou53 (58%)
- 3.Przemysław Wiśniewski53 (58%)
- 5.Steve Kapuadi52 (62%)
- 1.Mariusz Fornalczyk4
- 2.Giannis Papanikolaou3
- 2.Juljan Shehu3
- 2.Marcel Krajewski3
- 2.Fran Álvarez3
- +1 ex aequo
- 1.Giannis Papanikolaou3/4
- 1.Juljan Shehu3/4
- 1.Marcel Krajewski3/4
- 1.Fran Álvarez3/4
- 1.Karol Świderski3/4
- 1.Sebastian Bergier16
- 1.Giannis Papanikolaou16
- 1.Marcel Krajewski16
- 4.Steve Kapuadi14
- 5.Emil Kornvig13
- 1.Bartłomiej Drągowski70%
Zawodnicy klubu
| # | Zawodnik | Poz. | M | Min | XI | %min | G | A | G+A | (k) | Pkt | G+A/90 | Strz. | Cel. | Spal. | Klucz. | Dryb. | Próby dryb. | %dryb | Pod. | %pod | Faul. na nim | Odb. | Przech. | Bloki | Poj. | %poj | Minięty | Faule | K. wyw. | K. spr. | Ż | Cz | Obr. | %obr | Str. | CK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bartłomiej Drągowski | BR | 13 | 1170 | 13 | 100% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | – | – | – | – | 430 | 64% | 1 | – | – | – | 4 | 100% | – | – | – | – | – | – | 44 | 70% | 19 | 4 |
| 2. | Steve Kapuadi | ŚO | 12 | 1050 | 12 | 90% | 2 | 1 | 3 | – | – | 0,26 | 6 | 3 | 2 | 5 | 3 | 5 | 60% | 580 | 86% | 1 | 7 | 8 | 6 | 52 | 62% | – | 14 | – | – | 2 | – | – | – | – | – |
| 3. | Przemysław Wiśniewski | ŚO | 12 | 985 | 12 | 84% | – | – | – | – | – | 0,00 | 7 | – | – | 2 | 2 | 2 | 100% | 599 | 86% | 2 | 10 | 19 | 11 | 53 | 58% | 1 | 11 | – | – | 1 | 1 | – | – | – | – |
| 4. | Emil Kornvig | ŚP | 13 | 920 | 10 | 79% | – | – | – | – | – | 0,00 | 15 | 3 | – | 10 | 3 | 10 | 30% | 354 | 84% | 32 | 18 | 6 | 5 | 73 | 62% | 6 | 13 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 5. | Fran Álvarez | ŚP | 13 | 897 | 11 | 77% | 2 | – | 2 | – | 1 | 0,20 | 17 | 8 | – | 16 | 10 | 20 | 50% | 344 | 78% | 16 | 10 | 6 | 4 | 38 | 46% | 9 | 8 | – | – | 3 | – | – | – | – | – |
| 6. | Karol Świderski | NA | 13 | 897 | 11 | 77% | 4 | 1 | 5 | – | 1 | 0,50 | 23 | 9 | 2 | 4 | 5 | 10 | 50% | 215 | 65% | 21 | 4 | 3 | 2 | 58 | 50% | 4 | 8 | – | – | 3 | – | – | – | – | – |
| 7. | Mariusz Fornalczyk | OP | 12 | 771 | 12 | 66% | 2 | 1 | 3 | – | 1 | 0,35 | 13 | 3 | – | 6 | 8 | 18 | 44% | 143 | 80% | 15 | 7 | 2 | 3 | 31 | 44% | 6 | 7 | – | – | 4 | – | – | – | – | – |
| 8. | Marcel Krajewski | BO | 11 | 747 | 8 | 64% | – | – | – | – | – | 0,00 | 5 | 1 | – | 5 | 4 | 11 | 36% | 279 | 79% | 9 | 18 | 4 | 3 | 38 | 45% | 7 | 16 | – | – | 3 | – | – | – | – | – |
| 9. | Mario García | BO | 9 | 737 | 8 | 63% | 2 | 2 | 4 | – | 2 | 0,49 | 12 | 5 | – | 23 | 9 | 16 | 56% | 247 | 84% | 9 | 13 | 9 | 2 | 32 | 50% | 9 | 9 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 10. | Juljan Shehu | ŚP | 9 | 651 | 7 | 56% | – | 1 | 1 | – | – | 0,14 | 4 | 2 | 1 | 13 | 11 | 19 | 58% | 341 | 86% | 20 | 6 | 16 | 3 | 44 | 51% | 6 | 9 | – | – | 3 | – | – | – | – | – |
| 11. | Giannis Papanikolaou | ŚP | 9 | 604 | 7 | 52% | – | – | – | – | – | 0,00 | 9 | 2 | – | 3 | 2 | 5 | 40% | 348 | 80% | 10 | 26 | 7 | 8 | 53 | 58% | 2 | 16 | – | – | 3 | – | – | – | – | – |
| 12. | Stipe Biuk | OP | 8 | 595 | 6 | 51% | – | – | – | – | – | 0,00 | 7 | – | 3 | 15 | 10 | 28 | 36% | 201 | 72% | 8 | 11 | 2 | 1 | 33 | 37% | 6 | 9 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13. | Sebastian Bergier | NA | 12 | 559 | 5 | 48% | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0,48 | 15 | 8 | 4 | 6 | – | 2 | 0% | 92 | 68% | 11 | 5 | 2 | 4 | 29 | 36% | 1 | 16 | – | – | 2 | – | – | – | – | – |
| 14. | Jusuf Gazibegović | BO | 6 | 398 | 5 | 34% | – | 2 | 2 | – | – | 0,45 | 4 | 1 | – | 9 | 1 | 4 | 25% | 161 | 84% | 2 | 15 | 2 | 3 | 19 | 51% | 3 | 6 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 15. | Ricardo Visus | ŚO | 6 | 319 | 4 | 27% | – | – | – | – | – | 0,00 | 3 | – | – | 1 | 1 | 1 | 100% | 231 | 87% | 5 | 7 | 13 | – | 18 | 53% | 2 | 4 | – | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 16. | Ángel Baena → CE Sabadell FC | OP | 6 | 315 | 3 | 27% | 1 | 1 | 2 | – | 1 | 0,57 | 3 | 3 | – | 3 | 5 | 9 | 56% | 60 | 72% | 7 | 2 | 2 | – | 16 | 48% | 2 | 4 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 17. | Lindon Selahi | ŚP | 8 | 260 | 2 | 22% | – | – | – | – | – | 0,00 | 4 | 2 | – | 4 | – | – | – | 114 | 77% | – | 11 | 11 | 2 | 18 | 64% | 3 | 3 | – | – | 2 | – | – | – | – | – |
| 18. | Christopher Cheng | BO | 4 | 231 | 2 | 20% | – | – | – | – | – | 0,00 | 2 | – | – | 3 | 3 | 6 | 50% | 105 | 90% | 2 | 9 | 1 | – | 18 | 58% | 1 | 4 | – | – | 2 | – | – | – | – | – |
| 19. | Mateusz Żyro | ŚO | 6 | 211 | 1 | 18% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | 1 | – | – | – | 77 | 79% | 4 | 2 | 2 | 4 | 9 | 38% | – | 5 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 20. | Darian Maleš | OP | 4 | 198 | 2 | 17% | – | 1 | 1 | – | – | 0,45 | 2 | 2 | 2 | 6 | 1 | 5 | 20% | 46 | 83% | 2 | 1 | 1 | – | 5 | 31% | – | 4 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21. | Dani Silva | ŚP | 5 | 189 | 2 | 16% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | 2 | – | 2 | 0% | 82 | 84% | 1 | 5 | 3 | – | 7 | 50% | – | 4 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22. | Ioan Vermeșan | NA | 2 | 28 | 0 | 2% | – | – | – | – | – | 0,00 | 1 | – | – | – | – | – | – | 5 | 80% | 1 | 2 | – | 1 | 6 | 60% | – | 1 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 23. | Antoni Klukowski | PO | 4 | 27 | 0 | 2% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | – | – | – | – | 5 | 20% | – | 1 | – | – | 2 | 50% | – | 2 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
| 24. | Samuel Akere wyp. → Wisła Płock | OP | 1 | 19 | 0 | 2% | – | – | – | – | – | 0,00 | – | – | – | 1 | – | 1 | 0% | 10 | 90% | 1 | 1 | – | – | 3 | 60% | – | 1 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25. | Paulinho Bóia | OP | 1 | 6 | 0 | 1% | – | – | – | – | – | 0,00 | 1 | – | – | – | 2 | 3 | 67% | 3 | 33% | 1 | 2 | – | – | 5 | 62% | – | 2 | – | – | 1 | – | – | – | – | – |
Poz.: BR bramkarz · ŚO środkowy obrońca · BO boczny obrońca · ŚP środkowy pomocnik · OP ofensywny pomocnik lub skrzydłowy · NA napastnik · OB obrońca bez ustalonej pozycji · PO pomocnik bez ustalonej pozycji · (k) gole z rzutów karnych · Pkt punkty dodane golami: ile punktów drużyna straciłaby bez jego goli